O firmie

Firma Master-Tech posiada praktyczną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie w produkcji przyczep. Jej działalność stanowi kontynuację rodzinnej firmy MAWO 500, założonej na początku lat 80-tych.

Firma stała się jednym z liderów na rynku produkcji przyczep, zarówno tych standardowych jak i nietypowych.
W chwili obecnej działalność firmy z powodzeniem kontynuuje syn założyciela, łącząc bogate doświadczenie i zdobytą wiedzę z innowacyjnością i nowoczesnością produkcji. Firma Master-Tech zajmuje się produkcją oraz serwisem przyczep i lawet. Produkujemy przyczepy o wymiarach dostosowanych do potrzeb Klienta, od małych przyczepek bagażowych do dużych nietypowych platform i lawet. Produkujemy przyczepy „szyte na miarę”, Klient może ustalić nawet najmniejsze szczegóły, a my uwzględnimy jego potrzeby w projekcie. Jesteśmy otwarci na najbardziej nietypowe i wymagające życzenia Klienta i chętnie podejmujemy projektowe wyzwania. Nieustannie dokładamy wszelkich starań, by doskonalić nasze produkty tak, aby stały się one bardziej funkcjonalne. Ponadto stosujemy najwyższej klasy podzespoły, dzięki czemu konstrukcje są niezawodne i spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.
Master-Tech prowadzi również sprzedaż oraz dystrybucję części do przyczep pod marką Na Haku.

 

Transport nawet 16 kajaków - Mocna konstrukcja i pewność użytkowania - Dbałość o szczegóły i akcesoria - Doświadczony producent