Oferta

Produkujemy przyczepy kajakowe, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Posiadasz firmę organizującą spływy kajakowe? A może jesteś producentem kajaków i poszukujesz przyczep kajakowych, które będą idealnie dopasowane do Twoich kajaków? Nasza oferta jest „uszyta” właśnie dla Ciebie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji przyczep kajakowych wiemy dokładnie, co jest ważne i dzięki temu możemy zaoferować Ci tak świetny produkt.

Produkujemy wiele różnych rodzajów przyczep kajakowych. Dzięki temu możemy zaoferować Ci dokładnie to, czego potrzebuje Twoja firma. Każdy z oferowanych modeli jest dopracowywany na dokładne wytyczne Klienta - dlatego na przyczepę załadujesz więcej kajaków, zachowując przy tym pełną stabilność, a ich transport będzie bezpieczny i bezproblemowy.

Nasze przyczepy kajakowe są wielofunkcyjne. Przykładowo przyczepa do przewozu kajaków po ściągnięciu masztów oraz założeniu burt może służyć jako zwykła przyczepa. Do tego możemy dodać najazdy oraz szyny i będzie ona przystosowana do przewozu quada lub motorów. Możemy również zamontować stelaż pod baner reklamowy i w zimie przyczepa spełni rolę przyczepy reklamowej, a zdjęty stelaż od kajaków stanowiący niezależną konstrukcję, będzie mógł być wykorzystany do „przezimowania” kajaków np. w garażu. Dodatkowo oferujemy stelaż z plandeką w wybranym przez Klienta kolorze. Opcji takich jest naprawdę wiele.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą: